Firma Profili


Bektaş İnşaat Taşımacılık San. Tic. Ltd. Şti. 15.04.1994 ve Biba Mühendislik İnşaat Enerji San. Tic. Ltd. Şti. 04.01.2013 tarihlerinde kurulmuşlardır. Firmalarımız konut, sanayi yapıları, altyapı, karayolu, köprü, vb. yapılar müteahhidi olarak faaliyete başlamıştır. Zaman içerisinde nakliye işlerini de portföyüne katarak çalışmalarına devam etmektedir.
İnşaat firmamızla gerçekleştirdiğimiz birçok projedeki başarımız Kalite politikamız olan;

* Üstlendiğimiz tüm projelerimizde müşteri memnuniyeti için,
* Hızlı, Zamanında, Ekonomik ve Sorunsuz İş Teslimi yapmak,
* İleri teknoloji hizmetlerinden faydalanarak hatasız hizmet vermek,
* Sürekli gelişim prensibiyle başarı ve tecrübelerini geliştirmek,
* Ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almaktır
Kalite Politikamızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Profesyonel teknik, idari personelimiz ve yeterli makine parkımızla aynı zamanda “ISO 9001:2008”, EPDK’dan “Yapım ve Hizmet Sertifikası”, Doğalgaz Dağıtım Şirketlerinden “İç Tesisat ve Servis Hatları Sertifikaları” ve “K1” sertifikalarını da almış bulunmaktayız.

Firmamız çeşitli devlet kuruluşları ve özel sektör kuruluşları için birçok inşaat projesini taahhüt etmiştir. Bu kapsamda Özel Sektör ve Devlet Sektöründe; Doğalgaz Enerji Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri, Sanayi Yapıları ve Bina İşleri, Doğalgaz Şebekeleri, Karayolu İşleri, Altgeçitler, Altyapı İşleri, Çevre Düzenleme İşleri ve Hafriyat işleri projeleri inşa edilmiş olup bazılarının inşaatı halen devam etmektedir.

Sertifikalarımız